parallax background
 

Sizin için ne yapabiliriz?


bolditalic Kreatif Ajans olarak Reklamcılık, Dijital Pazarlama, Markalandırma ve Görselleştirme alanlarında müşterilerimize maksimum fayda sağlıyoruz. Sizde bu alanlarda markanıza yeni bir başlangıç yaptırmak ya da yeni bir markalandırma aşamasına girmek istiyorsanız bize ulaşın.

 
home_minimal_zoombox1

bolditalic ile Markalandırma,

Markalandırma çalışması kurumunuzun daha başarılı ve güçlü bir duruşu olması adına uygulanan tasarım dizisidir. Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Logo Tasarım, Slogan markalandırma başlığı altında sıralanan hizmetlerdir.

Markalandırma çalışmalarında Kurumsal kimlik markanızın görünen yüzü aynı zamanda imzasıdır.

Markanızın olmazsa olmazı kuşkusuz Logo tasarımdır. Logo çalışmaları Logotype ve Amblem olarak ikiye ayrılır. Her ikisi içinde markanızın tarzına uygun ve özgün çalışmalar başarı ile doğru orantılıdır.

Markanıza ait bir Slogan rakiplerinizden bir adım önde olmanız demektir. Sektörünüz ile örtüşen, sizi doğru bir şekilde anlatan slogan ayrıcalığınız olacaktır.

 
home_minimal_zoombox2

bolditalic ile Baskı,

Markanıza ait,
*promosyon çalışmalarınızı (ajanda, bardak, kalem, blok not, takvim vb.),
**ofset baskı çözümleri (el ilanı, afiş, kartvizit vb.),
***dijital baskı çözümleri (branda, one way vision, folyo, vb.)
gibi pek çok baskı hizmetini yüksek kalite ve hızlı teslimat ayrıcalığı ile gerçekleştiriyoruz.
 
home_minimal_zoombox3

bolditalic ile Dijital Pazarlama,

Markanızın dijital dünyada yer alması her zaman rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. bolditalic Google Reklam Yönetimleri, SEO Optimizasyonları, Kreatif Mailing, Facebook ve Youtube Reklamları gibi pek çok alanda markanıza en uygun çalışmaları yapmakta ve

ulaşmak istediğiniz kitleye giden yolda size destek sağlamaktadır. Dijital Pazarlama alanında gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda sonuçları ve gelişmeleri içeren raporları düzenli olarak birlikte yorumluyoruz. Markanızın hedeflerine giden yol bolditalic'ten geçer. :)

 
home_minimal_zoombox4

bolditalic ile Görselleştirme,

Markanızı sektörünüze ve stratejinize en uygun yaratıcı fikirler ile görselleştirmeye ne dersiniz?

Ürün Tanıtım Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi, 3D Animasyon, 2D Animasyon,

Kurumsal Fotoğraf Çekimi, Ürün Fotoğraf Çekimi, Reklam Jingle, İnstagram İçerikleri, After Effect Animasyonlar gibi birçok hizmeti bolditalic ile gerçekleştirebilirsiniz.