Dijital Pazarlama

Google Ads Yönetimi

Google Ads kampanyası sanılanın aksine ürünü ön plana çıkarmanın dışında doğru strateji ile firmaya önemli ölçüde gelirde sağlamaktadır.

Google Ads Süreci Nasıl İşler?

01

Kurulum

Hesabınızda varsa geçmiş verileri güncel veriler ile harmanlayıp maksimum verimlilik sağlayacak kurulumları gerçekleştiriyoruz.

02

Ölçümleme

Reklama harcanan paranın nereye gittiğini bilmiyorum diyenler için maksimum oranda veri ölçümlemesi oluşturuyoruz.

03

Analiz

Veri ölçümlemesi sonucunda eldeki dataları anlamlandırıyor ve optimizasyona hazır hale getiriyoruz.

04

Optimizasyon

Verilerin tamamı toplandıktan sonra gerekli aksiyonları sağlayarak reklamlardan alınan verimi maksimuma çıkartıyoruz.

Google Ads'in Şirkete Katkısı

Uzman ekibimizin yöneteceği Google Ads kampanyaları ile farklı platformlardaki kullanıcıların alışkanlıklarına yönelik uygun motivasyonlar ile bütünleşik kampanya kurgusu içinde sürekliliği ve tamamlayıcılığı sağlayıp maksimum performans, minimum maliyet odağında optimize ediyoruz.

Marka görünürlüğünü, bilinirliğini arttırarak satın alımda etkili olan marka güven endeksini arttırıyoruz.

Maksimum geri dönüş sağlayan motivasyonlar üzerinde çalışan kurgular ile CTR değerlerini arttırarak trafiğide arttırıyoruz.

Potansiyel müşterilerin firma ile temasa geçme davranışlarını analiz ederek sosyal medya, web sitesi, e-posta, telefon gibi aksiyon odaklı sonuçlar ile etkileşim artırıyoruz.

Tüm proseslerin optimizasyonunun sağlandığı ve marka bütünlüğünün korunduğu bir pazarlama yapısı ile sonuç odaklı hareket edip satışları arttırıyoruz.

Markanı zirveye taşı!
Yükselmeye hazırsan hemen başlayalım!

Google Ads Hizmet Kapsamı

Google Ads hizmeti kapsamında işletme ölçeğine, hedeflerine ve hizmetlerine göre farklı stratejiler oluşturulmaktadır. Markanızın ihtiyacına en uygun stratejiyi oluşturmak için bizimle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Reklam bütçeniz ve reklamdan beklentinize göre değişkenlik gösterir. Sektör analizi ve rekabete göre en doğru sonuç elde edilmektedir.

Her anahtar kelime için tıklama başı maliyet farklılık göstermektedir. Bu rakam sektördeki rekabete göre değişir.

E-ticaret ve kurumsal firmalarda hizmet bedeli değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırmamız belirli ücret eşiğine kadar sabit sonrası için komisyon bazlı işlemektedir.

Reklam ücreti ister firmanıza ait kredi kartı isterseniz de bizim kredi kartlarımız üzerinden tanımlanmaktadır. Kampanyalarda herhangi bir ara panel kullanmamaktayız.

Reklam çalışmasında belirli bir süre yoktur. Reklamları istediğiniz zaman yayına alıp istediğiniz zaman durdurabiliriz.

Herhangi bir anahtar kelime sınırı bulunmamaktadır. Sektöre göre dönüş sağlayacak anahtar kelimeler seçilmektedir.

Google arama ağı ve iş ortakları ile Google’ın anlaşmalı olduğu tüm web sitelerinde reklamınız görünecektir.

Sektör ile alakalı anahtar kelime seçimi ve bunların gruplandırılması ile başlanmalıdır. Alakalı reklam metinleri oluşturup ilgili sayfalara yönlendirmeler kalite puanını olumlu şekilde arttıracaktır.

Bu durum sektöre göre farklılık göstermektedir. Kullanıcılar çoğunluk ile araştırma süreci sonrasında karar vermektedir. Net bir cevap vermek gerçekçi olmayacaktır.

Google IP Kontrolü ile kötü niyetli reklam tıklamalarını filtrelemektedir. Rakiplerden gelen her tıklama için ücret ödenmemektedir.

0
Yıl
0 +
Marka
0 +
Başarılı Proje

Teklif Al!